ROMÂNIA
JUDEŢUL ARAD
CONSILIUL JUDEŢEAN
Nr.crt | Numar inventar C.J.A. | Adresa și descrierea bunului | Destinație/Locație | Conform suprafețelor de teren actualizate (mp) | Unitate Administrativ- Teritorialã | Valoare de inventar | ||
Suprafața teren | Suprafața teren ocupată de clădiri impozabile | Suprafața Protecție Sanitară | ||||||
0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
4 | 80000035 | Uzina de apă sere Arad Rez.St.Pompare CF 340290 | Calea Zimandului | 10.333 | 2.512 | 7.621 | Arad | 2.338.865,63 |
8 | 80000040 | Teren SP 2 – Calea Lipovei FN, Pasaj Micălaca CF 351907 | Stații pompare canalizare SP 2 | 966 | 99 | 0 | Arad | 223.159,44 |
11 | 80000043 | Teren SP 6 – Piața Spitalului CF 344791; CF 344779 | Stații pompare canalizare SP 6 | 116 | 116 | 0 | Arad | 39.000,00 |
PREŞEDINTE,IUSTIN CIONCA | CONTRASEMNEAZĂ: SECRETAR GENERAL AL JUDEŢULUI, SILVANA LUPU |
File Name |
---|
Raport DE.pdf |
Raport DTI.pdf |
Referat.pdf |
Reprezentare vot | Total voturi | |
pentru | 29 voturi | |
contra | 0 voturi | |
abțineri | 0 voturi | |
absenți | 1 voturi | |
nu au votat | 3 voturi |
Crt | Consilier | Vot |
---|---|---|
1 | ANGHEL RĂZVAN-PAUL (USR) | |
2 | BLAGA BOGDAN-MARIUS (PNL) | |
3 | BOLONI GYORGY (UDMR) | |
4 | BOZGA DORU (PNL) | |
5 | BUDĂU RUBEN (PSLC) | |
6 | BULBUC IONEL (PNL) | |
7 | CADAR RĂZVAN-OLIMPIU (PNL) | |
8 | CIONCA-ARGHIR IUSTIN-MARINEL (PNL) | |
9 | CIOROGAR CRISTINA-DENISA (PNL) | |
10 | CRIŞAN CORINA-ANKA (PNL) | |
11 | CRIŞAN IOAN (PNL) | |
12 | DIHEL MARIANA DANIELA (PRO România) | |
13 | DINGA STEFANIA-PATRICIA (PNL) | |
14 | LUCA SAMUEL (USR) | |
15 | LUCACI CORNEL-ŞTEFAN (PSLC) | |
16 | NAGHI ALINA-GEORGETA (PMP) | |
17 | ONESCU IRINA (PNL) | |
18 | PERO TAMAS-CAROL (UDMR) | |
19 | POP IOANA-ALINA (USR) | |
20 | POP TALIDA (PNL) | |
21 | POPA GAROFIŢA (PNL) | |
22 | REMEŢAN FLORIN (PMP) | |
23 | STAN SIMONA-LUCIA (PNL) | |
24 | STANCA DORIN-MARCEL (PNL) | |
25 | TALPEȘ MIREL-PETRU (PNL) | |
26 | TRIPON FLORIN (PNL) | |
27 | ŢOLE DANIEL-IOAN (USR) | |
28 | ULICI ION (PNL) | |
29 | WALDVOGEL-LERIC BRIGITTE-GLORIA (PRO România) | |
30 | BORHA GHEORGHE-VASILE (PNL) | |
31 | MOŢ PETRU (PSLC) | |
32 | ORZA GHEORGHE (USR) | |
33 | GLIGOR ALIN-SORIN (PRO România) |